Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 3.-9.9.2012

Dne 3.9.2012 bylo oznámeno, že na ul. 8.května leží zraněná žena. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila, že tato žena má zranění na hlavě, přivolala proto na místo ZZS a žena byla převezena do nemocnice na ošetření.

Dne 5.9.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Úzké muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Hledaný muž byl převezen na Obvodní oddělení Policie ČR k dalšímu opatření.

Dne 5.9.2012 ve 23,20 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. gen. Svobody dva mladíky, kteří rušili noční klid hlasitým křikem. Vzhledem k tomu, že věc nebylo možno vyřešit na místě, byla událost předána správnímu orgánu.

Dne 6.9.2012 ve 04,40 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Zahradní ženu a muže, kteří jsou podezřelí ze spáchání trestného činu. Byla u nich zajištěna taška s věcmi, které byly odcizeny ze sklepních kójí. Na místo byla přivolána Policie ČR, která si převzala oba pachatele i odcizené věci k dalšímu opatření.

Dne 7.9.2012 ve 03,30 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Revoluční muže, který rušil noční klid kopáním a mlácením do staré židle. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 8.9.2012 zabezpečovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při předvolebním shromáždění politické strany.

Bylo řešeno 9 krádeží v obchodech.

Bylo řešeno 9 krádeží v obchodech.

V Šumperku dne 11.9.2012

Ing. Zdeněk Dočekal, ředitel MP

Vytvořeno 11.9.2012 10:48:33 | přečteno 825x | matusu
load