Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 3. – 9.6.2013

Dne 6.6.2013 bylo oznámeno poškození asfaltového povrchu hřiště stavebním jeřábem mezi domy na ulici Lidické 90 – 94.  Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 7.6.2013  bylo oznámeno, že v rámci probíhajících farmářských trhů si jeden prodejce neoprávněně umístil prodejní stánek a i přes upozornění organizátorů zahájil prodej. Strážníci MP Šumperk s ním tuto skutečnost projednali, načež prodejce stánek odstranil. Věc bude dále řešit správní orgán.

Dne 7.6.2013 se zúčastnili strážníci MP Šumperk Dne městské policie, ozbrojených a záchranných složek, konaného u příležitosti Mezinárodního dne dětí v Prievidzi.

Dne 8.6.2013 v 03,20 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Fialově mladíka, který neoprávněně přemísťoval nákupní košíky u prodejny Penny market. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 8.6.2013 se zúčastnili strážníci MP Šumperk akce Zábava na základně CO Luže, kterou pořádá Město Šumperk.

Dne 9.6.2013 v 04,30 hod. bylo oznámeno, že u Domu kultury dochází ke vzájemnému napadání mezi několika osobami. Po příjezdu hlídky MP Šumperk již k ničemu nedocházelo. Byla zjištěna totožnost zúčastněných osob, zajištěno lékařské ošetření a věc byla předána Policii ČR.

Dne 9.6.2013 bylo oznámeno, že na zahradě domu na ul. F.L.Věka je včelí roj. Událost byla předána Jednotce sboru dobrovolných hasičů, kteří zajistili jeho odstranění.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi, kteří byli předáni majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 13.6.2013 9:40:33 | přečteno 890x | hrachovina
load