Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 3. – 9.3 . 2014

Dne 4.3.2014 řešila hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě ženu za porušení tržního řádu. Jednalo se o pochůzkový prodej; žena nabízela kolemjdoucím drogistické zboží. Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 4.3.2014 řešila hlídka MP Šumperk ve večerních hodinách na ul. Temenické cyklistu za jízdu bez osvětlení. Při kontrole vyšlo najevo, že cyklista je v podnapilém stavu. Provedení dechové zkoušky odmítl, věc byla proto zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 7.3.2014 v 01,34 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické muže, který řídil motorové vozidlo, přestože měl vysloven zákaz řízení. Věc byla předána na místě přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 7.3.2014 ve 20,30 hod. řešila hlídka MP Šumperk v Sadech B. Martinů ženu za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 8.3.2014 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém zápase.

Bylo řešeno  8 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 11.3.2014 8:23:10 | přečteno 661x | hrachovina
load