Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 3. – 9.2. 2014

Ve dnech 3. a 8.2.2014 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejových zápasech.

Dne 6.2.2014 v 03,35 hod. zadrželi strážníci MP Šumperk na ul. Revoluční dva muže, kteří měli u sebe větší množství cigaret v kartonech a nezjištěné množství mincí. Vzhledem k podezření ze spáchání trestného činu byli oba omezeni na osobní svobodě a věc byla předána přivolané hlídce Policie ČR. Později strážníci zjistili, že došlo k vloupání do provozovny Fatal Tragedy na ul. Lužickosrbské. I tato skutečnost byla sdělena Policii ČR.

Dne 6.2.2014 řešili strážníci MP Šumperk řidiče motorového vozidla za dopravní přestupek na ul. ČSA. Při kontrole dokladů bylo zjištěno, že tento řidič má neplatný řidičský průkaz. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu k projednání.

Dne 8.2.2014 řešila hlídka MP Šumperk  v prodejně Kaufland muže, který zde poškodil zboží. Jednalo se o lahev alkoholu. Věc byla vyřešena  uložením blokové pokuty.

Bylo řešeno 7 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni dva psi, kteří byli předáni majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 10.2.2014 16:53:31 | přečteno 775x | hrachovina
load