Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 3. –9.12. 2012


Ve dnech 3. a 8.12.2012 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek v prostorách zimního stadionu při hokejových zápasech.

Dne 4.12.2012 v 00,14 hod. byla přivolána hlídka MP Šumperk do domu na ul. Čs. armády, kde bylo nutno v součinnosti s příslušníky Hasičského záchranného sboru otevřít byt, v němž se nacházela starší paní, která upadla na zem a volala o pomoc. Po otevření bytu byla zraněná žena ošetřena přivolanou ZZS a následně převezena do nemocnice.

Dne 5.12.2012 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek při akci „Setkání se svatým Mikulášem“.

Dne 6.12.2012 v 00,00 hod. byla přivolána hlídka MP Šumperk na ul. Komenského, kde osádka ZZS ošetřovala agresivního pacienta. Jednalo se o muže, který napadl jednoho z pracovníků ZZS. Na místo byla dále přivolána Policie ČR, která útočníka převezla na Policii ČR. Napadený záchranář musel být ošetřen lékařem.

Dne 8.12.2012 ve 21,38 hod. bylo telefonicky oznámeno ženou, že byla fyzicky napadena svým manželem, který se vrátil v podnapilém stavu domů a udeřil ji. Dále bylo zjištěno, že manželé jsou v rozvodovém řízení. Napadená žena byla poučena o způsobu řešení této události. Lékařské ošetření nepožadovala. O celé věci byla informována Policie ČR.

Bylo řešeno 7 krádeží  v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který  byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 13.12.2012 8:57:46 | přečteno 844x | hrachovina
load