Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 3.–9. 10. 2016

Dne 8.10.2016 bylo oznámeno, že v domě na ul. Bulharské někdo úmyslně vystříkal hasicí přístroj. Hlídka MP Šumperk později na místě zjistila totožnost muže, který se toho dopustil. Ten však již na místě nebyl. Věc byla proto zadokumentována  a předána správnímu orgánu.

Dne 8.10.2016 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 8.10.2016 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gagarinově muže, který rušil noční klid hlasitě reprodukovanou hudbou. Byla mu uložena bloková pokuta.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 11.10.2016 8:41:59 | přečteno 616x | matusu
load