Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 29. 7. – 4. 8. 2013

Dne 29.7.2013 v 04.30 hod. řešila Městská policie Šumperk na ul.nám.Republiky v provozovně Blue Star (na terase) rušení nočního klidu skupinou 5 osob, které v místě zpívaly a hrály na kytaru. Věc byla zadokumentována a postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 29.7.2013 v 15.38 hod. řešila Městská policie Šumperk na ul.Čsl. armády u prodejny večerka muže, který porušil vyhlášku města č.4/2013 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu udělena bloková pokuta.

Dne 29.7.2013 v 18.20 hod. byla přivolána Městská policie Šumperk do areálu bratrušovského koupaliště, kde se má nacházet dle svědectví jedné ženy mladík na dámském WC v kabince,  kde onanuje. Mladík byl hlídkou MP zadržen a po konzultaci s PČR Šumperk byl za své jednání vyřešen blokovou pokutou.

Dne 31.7.2013 ve 12.40 hod. řešila Městská policie Šumperk na ul.Jeremenkova cyklistu, který telefonoval za jízdy. Byla mu udělena bloková pokuta.

Dne 1.8.2013 ve 23.45 hod. nalezla Městská policie Šumperk na ul.Gen.Svobody muže, který zkolaboval na ulici a byl dezorientován. Na místo byla proto přivolána ZZS Šumperk, která muže převezla do nemocnice na ošetření .

Dne 2.8.2013 v 16.21 hod. řešila Městská policie Šumperk na ul.Čsl.armády ženu, která porušila nařízení města č.2/2013 tržní řád. Žena prováděla podomní prodej tím, že nabízela levnější dodávku elektřiny od jiného dodavatele. Byla jí udělena bloková pokuta.

Dne 3.8.2013 v 03.12 hod. telefonicky oznámil na Městskou policii Šumperk muž, že na ul.Krátká u bývalého Moravolenu zadržel nějakého mladíka, který se mu pokusil odcizit jízdní kolo, které měl uzamčené ve stojanu na Gen.Svobody u lékárny U Medvídka. Na místo byla přivolána PČR Šumperk, která si věc převzala k dalšímu šetření. Zadržený muž byl na žádost policie převezen na OO PČR Šumperk k dalšímu opatření.

Dne 4.8.2013 ve 21.56 hod. telefonicky oznámil na Městkou policii Šumperk muž, že jeho soused vulgárně uráží a vyhrožuje jeho přítelkyni, která bydlí na ul.Erbenova. Hlídka MP po příjezdu na místo vytěžila obě strany, věc řádně zadokumentovala a celou záležitost postoupila k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech

Byl odchycen jeden pes, který byl převezen do útulku

V Šumperku dne 5.8.2013

Martin URBÁNEK, zástupce ředitele MP

Vytvořeno 5.8.2013 13:41:36 | přečteno 740x | matusu
load