Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 29. 6. – 5. 7. 2015

Dne 29.6.2015 zadržela MP Šumperk na ulici 28.října muže, který byl osobou hledanou PČR. Muž byl následně převezen na OO PČR Šumperk, kde si ho převzali k dalšímu opatření.

Dne 30.6.2015 byl prostřednictvím městského kamerového systému zjištěn na ulici Hl.třída muž, který odcizil z předzahrádky Baru Dakota 3 kusy židlí. Na místo byla vyslána hlídka MP, která mladíka zadržela a následně zjistila jeho totožnost. Po projednání celé záležitosti mu byla uložena bloková pokuta.

Dne 30.6.2015 byli prostřednictvím městského kamerového systému spatřeni na ulici Hl.třída dva mladíci, kteří převrátili čtyři prodejní stánky. Celá záležitost byla řádně zadokumentována a po vyčíslení vzniklé škody bude věc postoupena k projednání  příslušného správního orgánu.

Dne 3.7.2015 telefonicky oznámila na MP Šumperk žena, že na ul. Komenského hází nějaký mladík z okna domu ve čtvrtém patře vejce do areálu Bratrušovského koupaliště, kde se nachází návštěvníci. Věc byla řádně zadokumentována a následně postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech

Byli odchyceni dva psi, kteří byli převezeni do útulku

V Šumperku dne  8.7.2015

 Martin URBÁNEK, zástupce ředitele MP


Vytvořeno 8.7.2015 15:31:41 | přečteno 530x | matusu
load