Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 29. 2. – 6. 3. 2016

Dne 1.3.2016 řešila hlídka MP Šumperk ženu a muže na ul. J. z Poděbrad za porušení tržního řádu. Jednalo se o podomní prodej. Všem byla uložena bloková pokuta.

Obdobný případ byl řešen téhož dne i na ul. Jesenické. Také v tomto případě byla věc řešena uložením blokové pokuty.

Do třetice bylo řešeno porušení tržního řádu dne 2.3.2016 na ul. Finské, kterého se dopustila žena a dva muži. Všem byla uložena bloková pokuta.

Dne 2.3.2016 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém zápase.

Dne 5.3.2016 ve 02,11 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. K.H.Máchy muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota 2,1 promile alkoholu v dechu. Věc byla na místě předána Policii ČR.

Podobný případ řešila hlídka MP Šumperk téhož dne na ul. J. z Poděbrad. Dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota 0,1 promile alkoholu v dechu. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 5.3.2016 řešila hlídka MP Šumperk na nám. Míru muže, který neoprávněně parkoval motorovým vozidlem na vyhrazeném parkovišti pro tělesně postižené. Věc byla postoupena do správního řízení.

Byla řešena 1 krádež v obchodě.

Byli odchyceni 2 psi; 1 byl předán majiteli a 1 byl převezen do útulku.


V Šumperku dne 7.3.2016

Ing. Zdeněk Dočekal, ředitel  MP

Vytvořeno 7.3.2016 9:44:41 | přečteno 779x | matusu
load