Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 29.10. – 11.11. 2012


Dne 3., 7. a 10.11.2012 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek v prostorách zimního stadionu při hokejových zápasech.

Dne 5.11.2012 v 01,05 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jiřího z Poděbrad muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 1,76 promile alkoholu v dechu. Věc byla na místě předána Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 10.11.2012 byla přivolána hlídka MP Šumperk do baru Markéta na Jesenické ulici, kde zadržela muže, který se pokusil odcizit bundu. Pachateli byla uložena bloková pokuta.

Dne 10.11.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Rooseveltově muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 2,55 promile alkoholu v dechu. Věc byla na místě předána Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 27.10.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. gen. Svobody muže, hledaného policií. Zadržený byl na místě předán přivolané hlídce Policie ČR v Šumperku.

Bylo řešeno 7 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 4 psi; 1 byl předán majiteli a 3 byli převezeni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 13.11.2012 10:25:24 | přečteno 865x | hrachovina
load