Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 28.9. – 4.10.2015

Dne 28.9.2015 zadržela hlídka  MP Šumperk na ul. Vítězné muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 1,4 promile alkoholu v dechu. Věc byla na místě předána Policii ČR.

Dne 3.10.2015 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické muže, který poškodil vstupní dveře do nádražní budovy. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 3.10.2015 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 3.10.2015 přivolala hlídka MP Šumperk lékařskou pomoc muži, který si stěžoval na bolesti břicha. ZZS jej převezla do nemocnice.

Dne 4.10.2015 bylo oznámeno hlídce MP Šumperk mužem, že byl na ul. Fialově napaden neznámými muži. Vzhledem k tomu, že tento muž byl zraněn v obličeji, byla přivolána ZZS a věc byla předána Policii ČR.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 5.10.2015 13:31:35 | přečteno 639x | hrachovina
load