Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 28.7. - 3.8. 2014

Dne 28.7.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Temenické ve třech případech porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství.

Dne 28.7.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Lidické muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu spalování suchých rostlinných materiálů. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 28.7.2014 řešila  hlídka MP Šumperk na ul. B. Němcové ženu za porušení pravidel pro pohyb psů na veřejném prostranství – neměla svého psa na vodítku.

Dne 30.7.2014 oznámila žena, že ji fyzicky napadla její sestra a způsobila jí oděrky na tváři. Věc byla zadokumentována a poškozené bylo sděleno, že se jedná o přestupek, který projedná správní orgán až na její návrh, protože k němu došlo mezi osobami blízkými.

Dne 30.7.2014 řešila  hlídka MP Šumperk na ul. U Sanatoria muže za porušení pravidel pro pohyb psů na veřejném prostranství – neměl svého psa na vodítku. Vhledem k tomu, že jednalo o opakovaný skutek, byla věc předána správnímu orgánu.

Dne 1.8.2014 bylo oznámeno z nemocnice, že mají problém s agresivním pacientem. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která pomohla personálu s jeho vyšetřením.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 4 psi, z nichž 1 byl předán majiteli a 3 byli převezeni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 4.8.2014 13:43:40 | přečteno 579x | hrachovina
load