Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 28.5. – 10.6.2018

Dne 2.6.2018 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek při Slavnostech města.

Dne 4.6.2018 řešila hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě neoprávněný zábor veřejného prostranství. Vzhledem k tomu, že věc nemohla být vyřešena na místě, byla předána do správního řízení.

Dne 9.6.2018 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. 17.listopadu muže, který poškodil prodejní automat, umístěný ve vestibulu nádraží ČD. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala na místě.

Ve 3 případech byly řešeny krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 4 psi, z nichž 1 byl předán do útulku a 3 původním majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 11.6.2018 13:51:42 | přečteno 275x | hrachovina
load