Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 28. 3. – 3. 4. 2016

Dne 29.3.2016 řešila hlídka MP Šumperk krádež v prodejně Penny Market. Součinností bylo zjištěno, že pachatel byl v posledních 3 letech za obdobný skutek potrestán. Byl proto předán na Obvodní oddělení Policie ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 30.3.2016 bylo oznámeno mužem, že na ul. Temenické  se v parkovacím domě pohybuje podezřelý muž, který se pokouší dostat do zaparkovaných vozidel. Tento muž byl vzápětí zadržen na ul. Temenické. Byla u něj nalezena dlažební kostka. Vzápětí bylo zjištěno, že jedno ze zaparkovaných vozidel má rozbité boční okno a z vozidla bylo odcizeno autorádio. Toto bylo později nalezeno v blízkosti zadrženého muže. Věc byla na místě předána Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 30.3.2016 byl na ul. Temenické nalezen muž, ležící na zemi, který si stěžoval na bolest nohy. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla na ošetření do nemocnice.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který převezen do útulku.

V Šumperku dne 4.4.2016
Ing. Zdeněk Dočekal, ředitel  MP
Vytvořeno 4.4.2016 13:19:49 | přečteno 650x | matusu
load