Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 28.12.2015 – 3.1.2016

Dne 30.12.2015 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Temenické muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 2,59 promile alkoholu v dechu. Věc byla na místě předána přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 30.12.2015 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém zápase.

Dne 31.12.2015 bylo na ul. 17.listopadu zjištěno hlídkou MP Šumperk zaparkované vozidlo Škoda Fabia s otevřenými okny. Byl kontaktován majitel vozidla, který zjistil, že došlo k odcizení věcí, které měl uloženy ve vozidle. Věc byla proto předána Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 31.12.2015 v 04,00 hod. bylo oznámeno rušení nočního klidu hudební produkcí z baru Sun City na Lužickosrbské ulici. Vzhledem k tomu, že nebylo možno věc vyřešit na místě, byla celá záležitost postoupena správnímu orgánu.

Dne 1.1.2016 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Šmeralově muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 0,98 promile alkoholu v dechu. Věc byla na místě předána přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 3.1.2016 byla vyslána hlídka MP Šumperk na ul. U Sanatoria, kde mělo docházet ke vzájemnému napadání dvou mužů. Na místě bylo zjištěno, že napadeným mužem je strážník MP Šumperk, tč. mimo službu, který hlídce MP Šumperk sdělil, že byl napaden mužem, kterému se snažil zabránit v neoprávněnému vniknutí do bytu jeho přítelkyně.  Věc byla na místě předána přivolané hlídce Policie ČR.

Byl odchycen 1 pes, který byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 5.1.2016 14:10:20 | přečteno 648x | hrachovina
load