Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 28.11. – 4.12.2016

Dne 29.11.2016 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Prievidzské oznámení, týkající se obtěžování obyvatel domu soustavným štěkotem psa, kterého nechává majitelka bez dozoru v bytě. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 2.12.2016 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek v prostorách zimního stadionu, kde probíhalo hokejové utkání.

Dne 3.12.2016 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Čs. armády muže, který byl důvodně podezřelý z řízení motorového vozidla pod vlivem alkoholu. Tento muž se odmítl podrobit dechové zkoušce, odmítl i lékařské vyšetření, věc byla proto předána na místě přivolané hlídce Policie ČR.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodě.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 7.12.2016 10:03:51 | přečteno 710x | hrachovina
load