Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 28.10. – 3.11. 2013

Dne 31.10.2013 bylo oznámeno, že před restaurací Luna upadla na zem zřejmě podnapilá žena a způsobila si zranění na hlavě. Hlídka MP Šumperk na místo přivolala ZZS, která zraněnou ženu převezla do nemocnice.

Dne 2.11.2013 řešila hlídka MP Šumperk muže, který močil na ul. Gen. Svobody. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 2.11.2013 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 3.11.2013 v 05,52 hod. telefonicky oznámil muž, že zadržel na zahradě svého rodinného domu zloděje, který mu měl odcizit doklady ze zaparkovaného vozidla. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, byla zjištěna totožnost pachatele  a vzápětí byly v místě, kde se pachatel skrýval, nalezeny i doklady.  Celá věc byla na místě předána přivolané hlídce Policie ČR.

Bylo řešeno 12 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 5.11.2013 11:54:28 | přečteno 662x | hrachovina
load