Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 28.1. – 3.2.2019

Ve dnech 29., 30. a  31.1.2019 řešily hlídky MP Šumperk na základě oznámení občanů porušení tržního řádu, kterým je na území Šumperka zakázán podomní prodej. Bylo to na ulicích Bludovské, J. z Poděbrad a Jesenické. Ve všech případech se jednalo o nabídku přechodu k jinému dodavateli energie. Vždy se jednalo o jiné osoby. Události byly zadokumentovány a předány správnímu orgánu.

Dne 2.2.2019 v 00,19 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gagarinově muže, který rušil noční klid hlukem. Věc byla zadokumentována a předána do správního řízení.

Dne 2.2.2019 v 17,49 hod. řešila hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě muže, který rozbil skleněnou výplň dveří Slovanského domu. Po zadokumentování byla věc předána k dořešení správnímu orgánu.

Ve třech případech byly řešeny krádeže v obchodech.

Byl odchycen jeden pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP
Vytvořeno 4.2.2019 14:04:20 | přečteno 432x | hrachovina
load