Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 27. 7. – 9. 8. 2015

Dne 2.8.2015 oznámila na MP Šumperk žena, že se nachází u nádraží ČD ul.Jesenická

její přítel, který je zraněný. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že se v místě nachází muž se zraněním na hlavě. Na místo byla přivolána ZZS Šumperk, která muže převezla do nemocnice na ošetření.

Dne 3.8.2015 zadržela MP Šumperk na ul.17.listopadu dva nezletilé chlapce, kteří osahávali v Sadech 1.máje nezletilou dívku. Věc byla předána na místě PČR k dalšímu šetření.

Dne 4.8.2015 zadržela hlídka MP na ul.Hl.třída dva muže, kteří v místě poškodili dva prodejní stánky. Věc byla řádně zadokumentována a po vyčíslení způsobené škody bude

postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu. Celý průběh události byl také zaznamenám na městském kamerovém systému.

Dne 5.8.2015 telefonicky oznámila na MP pracovnice sociálního odboru MěÚ Šumperk, na ul.Lautnerova, že má problémy se svým psychicky nemocným klientem, který ji vulgárně uráží. Na místo byla přivolána ZZS Šumperk, která muže vyšetřila a rozhodla o jeho převozu do psychiatrické léčebny ve Šternberku. Převoz zajistila PČR Šumperk.

Dne 5.8.2015 řešili strážníci MP Šumperk na ul.Fialova dva mladíky, kteří se  pokusili na přilehlém dětském hřišti zapálit lavečky, houpačky a odpadkové koše. Byla jim udělena bloková pokuta a věc byla zaevidována do SVI.

Dne 6.8.2015 zasahovali strážníci MP v bytě na ul.Čsl armády v Šumperku, kde podnapilá dcera fyzicky napadla svoji matku. U dívky byla provedena dechová zkouška přístrojem Dräger s pozitivním výsledkem 1,93 promile alkoholu v dechu. Matka neutrpěla žádné zranění, byla poučena, že pokud se rozhodne věc řešit  jedná se o návrhový přestupek.

Dne 8.8.2015 řešili strážníci MP Šumperk na ul.Tylova dívku, která se koupala v areálu Městského koupaliště po zavírací době. Byla jí udělena bloková pokuta.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 4 psi, z nichž dva byli převezeni do útulku a dva byli předáni majiteli.

V Šumperku dne  11.8.2015
URBÁNEK Martin, zástupce ředitel MP
Vytvořeno 11.8.2015 11:02:32 | přečteno 627x | matusu
load