Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 27.2. – 5.3.2017

Dne 27.2.2017 byl na ul. Gen. Svobody nalezen zraněný muž. Na místo byla proto přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice na ošetření.

Dne 27.2.2017 byl hlídkou MP Šumperk zadržen hledaný muž na ul. Slovanské. Byl proto předán Policii ČR.

Ve dnech 1. a 5.3.2017 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejových zápasech.

Dne 1.3.2017 bylo oznámeno, že v pivnici HUPA se fyzicky napadají dva muži. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která útočníka za použití donucovacích prostředků zpacifikovala a předala přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 2.3.2017 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Temenické muže, který převracel dopravní značení. Na místě bylo zjištěno, že došlo k poškození směrových desek a výstražných oranžových světel. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 5.3.2017 asistovali strážníci MP Šumperk při lokalizaci požáru trávy na ul. Uničovské. Požár byl následně příslušníky HZS uhašen.

Byli odchyceni 2 psi, kteří byli předáni majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 6.3.2017 13:16:32 | přečteno 486x | hrachovina
load