Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 26.5. – 1.6. 2014

Dne 26.5.2014 v 02,29 hod. bylo zjištěna prostřednictvím kamerového monitorovacího systému žena, která okradla muže, spícího na lavičce na ul. Gen. Svobody. Vzápětí ji zadržela hlídka MP Šumperk. Žena tvrdila, že se ničeho nedopustila. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si ženu převzala pro podezření ze spáchání trestného činu. Bylo zjištěno, že odcizila peněženku a mobilní telefon. Celá událost byla zaznamenána kamerovým monitorovacím systémem.

Dne 26.5.2014 v 08,38 hod. bylo oznámeno, že na ul. Temenické u herny Kotelna leží na zemi zraněná žena, zřejmě v podnapilém stavu. Na místo byla přivolána ZZS, která ji ošetřila a poté byla dopravena do místa bydliště.

Dne 26.5.2014 se podíleli strážníci MP Šumperk společně s Jednotkou sboru dobrovolných hasičů Šumperk na likvidaci bodavého hmyzu na ul. Javoříčko.

Dne 27.5.2014 oznámil muž, že jeho přítelkyně, jedoucí na elektrokole, měla na ul. Reissově  nehodu se zraněním. Na místo byla přivolána ZZS, která ji převezla do nemocnice. Věc si převzala Policie ČR k dalšímu šetření.

Dne 27.5.2014 bylo oznámeno z domu s pečovatelskou službou na ul. Bohdíkovské, že z jednoho z bytů je cítit značný zápach. Na místě bylo hlídkou MP Šumperk zjištěno, že byt obývá žena, která má hnisající poranění na nohou. Na místo byla přivolána ZZS, která ji převezla do nemocnice. Klíče od bytu byly předány jejímu synovi.

Dne 29.5.2014 ve 20,30 hod. řešili strážníci MP Šumperk na ul. Fialově muže, který rozkopal odpadkové koše. Věc byla zaevidována  a předána správnímu orgánu.

Dne 30.5.2014 se strážníci MP Šumperk zúčastnili preventivně bezpečnostní akce pro žáky čtvrtých tříd základních škol – Na kole do školy bezpečně 2014, kterou pořádá Středisko volného času Doris Šumperk.

Dne 30.5.2014 řešili strážníci MP Šumperk na ul. Kosmonautů dva muže za porušení tržního řádu. Jednalo se o podomní prodej. Věc byla předána správnímu orgánu.

Dne 30.5.2014 ve 22,08 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Šmeralově trojici mužů, kteří fyzicky napadali dalšího muže. Na místo byla přivolána ZZS, která zraněného muže ošetřila a věc si převzala Policie ČR k dalšímu šetření. Celá událost byla zachycena kamerovým monitorovacím systémem.

Dne 30.5.2014 se zúčastnili strážníci MP Šumperk akce Den městské policie ozbrojených a záchranných složek, který se konal u příležitosti Mezinárodního dne dětí na letišti Prievidza.

Dne 31.5.2014 v 06,50 hod. bylo oznámeno ze Sport baru na ul. 17.listopadu, že v provozovně jsou dva mladíci, kteří si ponechali neoprávněně vyplacenou výhru. Na místo byla přivolána Policie ČR a majitel herny.

Dne 31.5.2014 v 08,03 hod. bylo oznámeno, že se před hernou Kotelna na ul. Temenické fyzicky napadají dva muži. Vzhledem k tomu, že jeden z nich byl zraněn, byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice na ošetření. Věc byla na místě předána hlídce Policie ČR.

Dne 31.5.2014 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při akci Slavnosti města Šumperka.

Dne 1.6.2014 řešili strážníci MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech.

Byl odchycen jeden pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 2.6.2014 14:23:11 | přečteno 673x | hrachovina
load