Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 26.3 – 22.4.2018

Dne 27.3.2018 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 31.3.2018 řešila MP Šumperk v Jiráskových sadech ženu, která znečistila veřejné prostranství nedopalkem cigarety, který odhodila na zem. Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 31.3.2018 řešila hlídka MP Šumperk v Jiráskových sadech muže, za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 2.4.2018 řešila MP Šumperk na ulici Žižkova spor mezi dvěma muži, z nichž jeden měl druhému, u restaurace Pod Kaštanem na ulici Gen. Svobody, nastříkat do obličeje pepřový sprej. Věc byla řádně zadokumentována a následně postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 5.4.2018 řešila hlídka MP Šumperk na ulici Fialova muže, za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 9.4.2018 řešila hlídka MP Šumperk na ulici Gen. Svobody muže, za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 10.4.2018 telefonicky oznámil na MP Šumperk muž, že je neustále obtěžován svými sousedy nadměrným hlukem. Když je upozornil byl verbálně napaden a bylo mu vyhrožováno. Hlídka MP věc na místě projednala s oběma stranami. Celá záležitost byla postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 12.4.2018 řešila MP Šumperk v Sadech 1.máje muže, který znečistil veřejné prostranství močením. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 14.4.2018 oznámil na MP muž, že nalezl na ulici Gagarinova při ranní procházce se psem muže klečícího v potoce, který měl na sobě pouze spodní prádlo, byl bosí a choval se zmateně. Jelikož byl muž podchlazený byla na místo přivolána ZZS Šumperk, která ho převezla do nemocnice na ošetření.

Dne 14.4.2018 řešila hlídka MP Šumperk na ulici nám. Svobody tři muže, za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla jim uložena bloková pokuta.

Dne 20.4.2018 zadržela hlídka MP Šumperk na Husově náměstí hledaného muže, který byl vzápětí předán Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 20.4.2018 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1. máje ženu a muže, za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla jim uložena bloková pokuta.

Dále bylo řešeno 7 krádeží v obchodě a bylo odchyceno 5 psů, kteří byli vráceni zpět majiteli.

Martin Urbánek
zástupce ředitel MP 
Vytvořeno 24.4.2018 10:53:17 | přečteno 249x | hrachovina
load