Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 26.2. – 11.3.2018

Dne 1.3.2018 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Lidické hledanou ženu, která byla vzápětí předána Policii ČR k dalšímu opatření.

Ve dnech 3.3., 7.3. a 11.3.2018 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejových zápasech.

Dne 7.3.2018 v 01,40 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže, který poškodil vstupní dveře prodejny Darka. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si pachatele převzala na místě.

Dne 8.3.2018 ve 23,07 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Dr. E. Beneše dva mladíky, kteří pomalovali zeď prodejny Albert. Na místě byli předáni přivolané hlídce Policie ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 9.3.2018 byla ve večerních hodinách zadržena chovanka výchovného ústavu Na vyhlídce, která byla poté předána vychovateli.

V 7 případech byly řešeny krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi, kteří byli předáni majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP 
Vytvořeno 12.3.2018 14:16:59 | přečteno 239x | hrachovina
load