Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 26.11. – 2.12. 2012


Dne 26.11.2012 v 19,30 hod. řešila hlídka MP Šumperk založení černé skládky na ul. Vančurově. Jako původce byl zjištěn muž, kterému byla uložena bloková pokuta.

Další černou skládku zjistila hlídka MP Šumperk dne 26.11.2012 na ul. Balbínově. Provedeným šetřením se podařilo zjistit původce, jednalo se o ženu, které byla uložena bloková pokuta.

Dne 28.11.2012 byl za dopravní přestupek řešen muž, který jel na motocyklu bez potřebných dokladů a bez registrační značky. Věc byla zadokumentována a postoupena správnímu orgánu.

Dne 1.12.2012 v 01,15 hod. řešila hlídka MP Šumperk rušení nočního klidu na ul. M.R.Štefánika. Muži, který se přestupku dopustil, byla uložena bloková pokuta.

Bylo řešeno 7 krádeží  v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který  byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 4.12.2012 14:03:48 | přečteno 764x | hrachovina
load