Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 26.10 – 8.11.2015

Dne 26.10.2015 řešila MP Šumperk v parku B.Martinů dva muže, kteří porušili vyhlášku města č.4/2013 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 1.11.2015 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Lidické muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota 1,11 promile alkoholu v dechu. Věc byla předána na místě PČR k dalšímu šetření.

Dne 4.11.2015 zadržela MP Šumperk na ul. Hlavní třída ženu, po kterém bylo vyhlášeno pátrání Policií ČR. Zadržená žena byla poté převezena na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku k dalšímu opatření.

Dne 4.11.2015 oznámil hlídce MP Šumperk muž, že se na ul.nám.Republiky před barem Blue Star vzájemně fyzicky napadají dva muži. Hlídka MP po příjezdu na místo provedla zákrok, při kterém oba účastníky zpacifikovala. Při zákroku jeden z mužů fyzicky napadl zasahujícího strážníka a to tak, že ho kopl do obličeje. Následně byl muž omezen na osobní svobodě a následně předán přivolané hlídce PČR k dalšímu opatření. Zraněný strážník vyhledal lékařské ošetření v nemocnici Šumperk.

Dne 5.11.2015 řešila MP Šumperk na ul.Anglická ženu, která porušila nařízení obce č.6/2012 o zákazu spalování suchých rostlinných materiálů ( na zahradě pálila suché listí ). Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 5.11.2015 oznámila na MP žena, že se nachází na ul.Fialova u prodejny Baťa žena v podnapilém stavu, která upadla na zem a způsobila si zranění v obličeji. Na místo byla přivolána ZZS Šumperk, která ženu převezla na ošetření do nemocnice v Šumperku.

Dne 7.11.2015 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Revoluční muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota 2,24 promile alkoholu v dechu. Věc byla předána na místě PČR k dalšímu šetření.

Bylo řešeno 5 krádeží v obchodě

Bylo odchyceno 6 psů, z nichž 4 byli vráceni majiteli a 2 byli předáni do útulku.

Martin Urbánek
zástupce ředitele MP

Vytvořeno 9.11.2015 14:59:16 | přečteno 579x | hrachovina
load