Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 26.1. – 1.2.2015

Dne 26.1.2015 zabezpečovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 28.1.2015 bylo oznámeno, že na autobusové zastávce na ul. Lidické se válí po zemi zřejmě podnapilá žena. Na místě bylo zjištěno, že tato žena uklouzla a při pádu se uhodila do hlavy.  Strážníci proto přivolali ZZS a žena byla převezena do nemocnice.

Dne 1.2.2015 bylo oznámeno rušení nočního klidu hlasitou hudbou z provozovny Bar & bar na ul. Radniční. Věc byla projednána s obsluhou a vzhledem k tomu, že se jedná o opakované protiprávní jednání, byla událost předána správnímu orgánu.

Dne 1.2.2015 řešila hlídka MP Šumperk v prodejně Billa na ul. Lidické muže, který zde odcizil zboží. Součinností bylo zjištěno, že tento muž byl v posledních třech letech za takové jednání potrestán, byl proto omezen na osobní svobodě předán Policii ČR k dalšímu opatření.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 3.2.2015 8:44:54 | přečteno 482x | hrachovina
load