Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 25. - 31.8. 2014

Dne 26.8.2014 bylo oznámeno, že mladá dívka znečistila zvratky autobus MHD. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila, že se jedná o mladistvou osobu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 1,35 promile alkoholu v dechu. Dívka byla předána své matce a věc byla předána správnímu orgánu.

Dne 27.8.2014 bylo oznámeno, že na nádraží ČD upadl na zem starší muž a stěžoval si na zdravotní problémy. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Dne 30.8.2014 v 03,52 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Langrově 3 chovance z výchovného ústavu v Zábřeze. Všichni byli předáni Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 30.8.2014 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Lidické muže, který poškodil čelní sklo a zpětné zrcátko na zaparkovaném motorovém vozidle. Pachatel byl na místě předán přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 30.8.2014 bylo oznámeno z Domu pro matky s dětmi na ul. Gagarinově, že jejich klientku fyzicky napadl její bývalý přítel. Věc byla předána na místě přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 31.8.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Žerotínově ženu za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu spalování rostlinných materiálů. Byla jí uložena bloková pokuta.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 1.9.2014 11:29:30 | přečteno 609x | hrachovina
load