Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 25. – 31.5.2015

Dne 27.5.2015 řešili strážníci MP Šumperk v prodejně Kaufland muže, který zde odcizil zboží. Součinností bylo zjištěno, že tento muž byl v posledních třech letech za takové jednání potrestán, byl proto omezen na osobní svobodě a následně předán Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 28.5.2015 v 01,50 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Radniční tři mladíky, kteří poškodili několik plastových stolů na předzahrádce cukrárny. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 29.5.2015 se zúčastnila hlídka MP Šumperk preventivně bezpečnostní akce „Na cestě do školy bezpečně“, která je určena pro žáky základních škol.

Dne 29.5.2015 řešili strážníci MP Šumperk na Hlavní třídě mladíka, který odhodil skleněnou láhev do vodního prvku, který je zde umístěn. Láhev se mu naštěstí nepodařilo rozbít. Za jeho čin mu byla uložena bloková pokuta.

Dne 30.5.2015 se podíleli strážníci MP Šumperk společně se složkami Integrovaného záchranného systému (HZS,PČR) na odstranění havárie plynového potrubí, ke které došlo v Temenici.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 2.6.2015 10:06:09 | přečteno 517x | hrachovina
load