Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 25.2. – 3.3.2013

Dne 27.2.2013 zajišťovala Městská policie Šumperk veřejný pořádek na  zimním stadionu při hokejovém utkání.

Dne 28.2.2013 řešili strážníci MP Šumperk porušení tržního řádu, kterým je zakázán podomní prodej. Jednalo se o zprostředkování přechodu k jinému dodavateli energie. Věc byla po zadokumentování postoupena správnímu orgánu.

Dne 1.3.2013  zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Vítězné muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 0,43 promile alkoholu v dechu. Událost byla zadokumentována  a předána správnímu orgánu.

Dne 2.3.2013 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Jeremenkově znečištění veřejného prostranství psími exkrementy. Majiteli psa byla uložena bloková pokuta.

Dne 3.3.2013 ve 21,40 hod. nalezla hlídka MP Šumperk na ul. Jiřího z Poděbrad podnapilou ženu, která ležela na zemi a nebyla schopna vstát. Na místo byla přivolána ZZS, která zkontrolovala její zdravotní stav. Byla také informována její dcera, která ji odvezla domů.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 5.3.2013 8:38:50 | přečteno 790x | hrachovina
load