Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 25.1. – 7.2.2016

Dne 26.1.2016 bylo oznámeno, že na ul. Uničovské leží na zemi muž. Bylo zjištěno, že je při vědomí, ale prochladlý, na místo byla proto přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice na ošetření.

Ve dnech 27.1. a 6.2.2016 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejových zápasech.

Dne 31.1.2016 řešila hlídka MP Šumperk muže, který močil na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 2.2.2016 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Temenické muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 3.2.2016 řešila hlídka MP Šumperk  na ul. Evaldově znečištění chodníku a poškození travnaté plochy motorovým vozidlem. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 4.2.2016 byl zjištěn Na Masarykově náměstí muž, který upadl a zranil se na hlavě. Na místo byla proto přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice na ošetření.

Dne 5.2.2016 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Kozinově muže, který řídil motorové vozidlo, ačkoliv má vysloven zákaz řízení. Věc byla na místě předána Policii ČR.

Dne 6.2.2016 v 02,45 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže, který fyzicky napadal svou přítelkyni. Byl omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR pro podezření z trestného činu.

Dne 6.2.2016 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Temenické ženu za znečištění veřejného prostranství svým psem. Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 7.2.2016 bylo oznámeno, že za domem na ul. ČSA parkuje motorové vozidlo, z něhož uniká olej. Na místo byli přivoláni HZS Ol. kraje, kteří olejovou skvrnu odstranili a věc byla předána správnímu orgánu.

Byla řešena jedna krádež v obchodě.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel  MP

Vytvořeno 9.2.2016 13:02:27 | přečteno 629x | hrachovina
load