Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 24.- 30.9. 2012

Dne 24.9.2012 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Fialově muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 25.9.2012 bylo telefonicky oznámeno z prodejny na ul. Jeremenkově, že jim před malou chvílí odcizil neznámý muž zboží a z prodejny odešel. Událost mají zachycenu na svém kamerovém systému. Hlídka MP Šumperk po příjezdu zadržela podezřelého muže a vzhledem k tomu, že se krádeží dopouští opakovaně, předala jej přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 26.9.2012 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek v prostorách zimního stadionu, kde se konalo hokejové utkání.

Dne 29.9.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. 17.listopadu muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Muž byl proto převezen na Obvodní oddělení Policie ČR k dalšímu opatření.

Dne 29.9.2012 v 18,00 hod. byla přivolána hlídka MP Šumperk do areálu MŠ na ul. Šumavské, kde se dle oznámení měla pohybovat hlučná mládež. Před příjezdem hlídky MP Šumperk se skupinka rozprchla, avšak na jedné z laviček zůstala ležet dívka, která že jevila známky opilosti, byla u ní proto  provedena dechová zkouška s výsledkem 2,11 promile alkoholu v dechu.  Vzhledem k tomu, že se jednalo o mladistvou (roč. 1996), byla převezena do nemocnice, kde si ji později převzala matka.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi, kteří byli předáni majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 1.10.2012 9:28:46 | přečteno 942x | hrachovina
load