Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 24. – 30.3. 2014

Dne 25.3.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gagarinově muže za porušení tržního řádu – jednalo se nabídku služeb mobilního operátora. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 29.3.2014 po 22,00 hod. řešila hlídka MP Šumperk rušení nočního klidu nadměrným hlukem v domě na ul. Lidické. Událost byla zadokumentována a  předána správnímu orgánu.

Dne 30.3.2014 v 04,45 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Fialově muže, který rozbil skleněnou výplň vývěsky, která se nachází v průchodu Domu kultury v Šumperku. Věc byla předána správnímu orgánu k projednání.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni dva psi; jeden byl předán majiteli a druhý byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 1.4.2014 11:18:00 | přečteno 661x | hrachovina
load