Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 24. – 30.11.2014

Dne 25.11.2014 bylo oznámeno, že na Hlavní třídě leží na zemi zřejmě zraněný muž. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která přivolala ZZS a muž byl převezen do nemocnice na vyšetření.

Dne 26.11.2014 zabezpečovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 27.11.2014 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Na Hradbách muže, který byl hledán Policií ČR. Muž byl proto předán Policii ČR k dalšímu opatření.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 2.12.2014 15:05:05 | přečteno 573x | hrachovina
load