Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 24.2. – 2.3. 2014

Dne 24.2.2014 bylo oznámeno založení černé skládky na ul. Potoční. Jednalo se o starý nábytek, křesla a části motorového vozidla. Hlídka MP Šumperk zjistila původce, kterému byla uložena bloková pokuta a skládku na vlastní náklady odstranil.

Dne 24.2.2014 ve 22,34 hod. nalezla hlídka MP Šumperk na ul. Revoluční muže, který ležel na zemi. Byl podchlazený a pod vlivem alkoholu. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Dne 26.2.2014 bylo oznámeno z OD Jednota, že v objektu obchodního domu zadrželi zloděje, který ve skladu odcizil zboží v hodnotě cca 900,-Kč, přičemž poškodil vstupní dveře. Nepoškozené zboží bylo vráceno zpět do skladu. Pachatel krádeže byl předán Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 1.3.2014 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém zápase.

Bylo řešeno  6 krádeží v obchodech.

Byl odchycen jeden pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 6.3.2014 8:27:31 | přečteno 685x | hrachovina
load