Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 23.5 – 5.6.2016

Dne 27.5.2016 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Fialově muže, který byl osobou hledanou. Tento muž byl následně předán na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 27.5.2016 zadržela hlídka MP Šumperk muže, který se pokusil násilím vniknout do objektu na ul. Šumavské.  Věc byla předána na místě přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 29.5.2016 byl hlídkou MP Šumperk odchycen kolouch na nám. Míru. Následně byl vypuštěn do lesa, avšak následujícího dne se opět objevil ve městě, tentokrát na ul. Revoluční.  Tentokrát byl předán lesnímu hospodáři.

Dne 1.6.2016 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. ČSA muže, který byl důvodně podezřelý z řízení motorového vozidla pod vlivem alkoholu. Tento muž byl následně převezen na Obvodní oddělení Policie ČR k dalšímu opatření.

Dne 3.6.2016 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Anglické 3 mladíky, kteří se nevhodně chovali v areálu hřbitova. Mladíci byli ze hřbitova vykázáni, věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 4.6.2016 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek v rámci akce „Slavnosti města Šumperka“.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Bylo odchyceno 5 psů; 4 byli předáni majitelům a 1 byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 6.6.2016 15:05:14 | přečteno 405x | hrachovina
load