Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 23. – 29.7.2012

Dne 24.7.2012 oznámil na MP Šumperk muž, že mu jeho soused způsobil škodu na okrasných rostlinách, které pěstuje na balkóně na ul. Zahradní. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která věc zadokumentovala a předala správnímu orgánu.

Dne 24.7.2012 ve 22,13 hod. oznámil muž, že z  bytu na ul. Starobranské volá nějaká žena o pomoc. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila, že žena byla napadena svým přítelem, který jí měl odcizit mobilní telefon a klíče od bytu a z místa utekl. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu opatření.

Dne 25.7.2012 řešila hlídka MP Šumperk na ul. gen. Svobody muže, který znečistil veřejné prostranství (močil). Byla mu udělena bloková pokuta.

Dne 25.7.2012 ve 22,45 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul.  Radniční muže, který rušil noční klid hlasitě reprodukovanou hudbou. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 26.7.2012 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Lidické v prodejně „Lucky“ majitele, který prodal alkohol osobě mladší 18-ti let. Věc byla postoupena příslušnému správnímu orgánu k projednání.

Dne 26.7.2012 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny Kaufland, kde zadrželi pachatele krádeže. Součinností bylo zjištěno, že tato žena byla za podobný skutek v posledních třech letech potrestána. Byla proto omezena na osobní svobodě a předána Policii ČR pro podezření z trestného činu krádeže.

Dne 27.7.2012 požádala ZZS hlídku MP Šumperk o součinnost při ošetření a přepravě agresivní zraněné ženy, která měla podlitiny v obličeji a další zranění, do nemocnice.

Dne 29.7.2012 v 11,15 hod. řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje dva muže, kteří se koupali v kašně nazí. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Bylo řešeno 10 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 30.7.2012 16:31:43 | přečteno 1226x | hrachovina
load