Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 23. – 29.3.2015

Dne 23.3.2015 řešili strážníci MP Šumperk na ul. Dr. E. Beneše muže za znečištění veřejného prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Obdobný případ řešili strážníci MP Šumperk i dne 24.3.2015, tentokrát na ul.  Gen. Krátkého. I v tomto případě byla věc ukončena uložením blokové pokuty.

Dne 25.3.2015 přivolali strážníci MP Šumperk ZZS ženě, která upadla na ul. Komenského a způsobila si zranění na hlavě. Zraněná žena byla převezena do nemocnice.

Dne 26.3.2015 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny Kaufland, kde byl ochrankou zadržen muž, který v prodejně zkonzumoval potraviny a odmítl zaplatit. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 27.3.2015 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Reissově dva muže, který rozkopali odpadkový koš. Byla jim uložena bloková pokuta.

Dne 27.3.2015 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Slovanské dva muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni tři psi, z nichž jeden byl převezen do útulku a dva byli předáni majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 30.3.2015 14:17:14 | přečteno 625x | hrachovina
load