Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 23. – 29.11.2015

Ve dnech 25. a 28.11.2015 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek při hokejových zápasech.

Dne 27.11.2015 oznámila žena, že byla na ul. 17.listopadu fyzicky napadena mužem. Dále jí tento muž odcizil batoh. Vzhledem k tomu, že žena byla zraněná, byla přivolána ZZS, která ji převezla na ošetření.  Podezřelý muž byl vzápětí zadržen na nádraží ČD. Věc byla předána Policii ČR.

Dne 27.11.2015 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Svatováclavské muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 1,52 promile alkoholu v dechu. Věc byla na místě předána Policii ČR.

Byla řešena 1 krádež v obchodě.

Byl odchycen 1 pes, který byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 1.12.2015 12:50:19 | přečteno 584x | hrachovina
load