Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 23.2. – 1.3.2015

Dne 24.2.2015 bylo oznámeno z nemocnice, že z neurologického oddělení svévolně odešel pacient po epileptickém záchvatu. Muž byl následně nalezen hlídkou MP Šumperk na ul. Gen. Svobody, odkud byl převezen zpět do nemocnice.

Dne 24.2.2015 řešili strážníci MP Šumperk porušení tržního řádu, kterým je zakázán podomní prodej na území města. Jednalo se o nabídku přechodu k jinému dodavateli energie. Přestupci byla uložena bloková pokuta.

Dne 24.2.2015 řešila MP Šumperk na ul. Jesenické muže, který rozebíral na parkovišti vrak osobního automobilu. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 25.2.2015 řešila hlídka MP Šumperk v prodejně Billa na ul. Lidické muže, který zde odcizil zboží. Součinností bylo zjištěno, že tento muž byl v posledních třech letech za takové jednání potrestán, byl proto omezen na osobní svobodě a následně předán Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 26.2.2015 řešili strážníci MP Šumperk dva muže za porušení tržního řádu, kterým je zakázán podomní prodej na území města. Jednalo se o nabídku přechodu k jinému dodavateli energie. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 26.2.2015 bylo oznámeno, že v domě na ul. ČSA 22 jsou bezdomovci a odmítají opustit budovu. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která při kontrole domu zjistila, že na zábradlí balkónu v 11. patře sedí muž, který strážníkům oznámil, že okamžitě skočí, jakmile se k němu někdo přiblíží. Jeden ze strážníků s tímto mužem udržoval hovor, zatímco druhý strážník přivolal hlídku Policie ČR a lékaře. Po příjezdu hlídky Policie ČR se přidal jeden z policistů ke strážníkovi, který komunikoval  s mužem a v nestřeženém okamžiku se jim podařilo tohoto muže vtáhnout zpět na balkón a do chodby, kde byl předán k lékařskému vyšetření. Při zákroku nikdo neutrpěl zranění. Věc byla předána Policii ČR k dalšímu šetření.

Dne 28.2.2015 zabezpečovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 28.2.2015 bylo zaznamenáno na kamerovém monitorovacím systému fyzické napadení muže, ke kterému došlo na ul. Gen. Svobody. Na místo byla přivolána ZZS, která napadeného muže převezla do nemocnice na ošetření a pachatel byl předán přivolané hlídce Police ČR.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi; jeden byl převezen do útulku a druhý byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 3.3.2015 14:37:04 | přečteno 518x | hrachovina
load