Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 22.- 28.9. 2014

Dne 22.9.2014 řešila hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě muže, který převrátil dva reklamní poutače. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 23.9.2014. bylo oznámeno, že na ul. Langrově leží nějaký muž s jízdním kolem. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila, že muž je podnapilý a stěžuje si na bolesti břicha. Byla proto přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice. Věc byla dále oznámena Policii ČR a jízdní kolo bylo uschováno na MP Šumperk.

Dne 24.9.2014 zabezpečovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 28.9.2014 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje muže a ženu za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Oběma byla  uložena bloková pokuta.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 1.10.2014 10:59:50 | přečteno 558x | hrachovina
load