Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 22. – 28.8.2016

Dne 22.8.2016 bylo oznámeno, že z jednoho bytu na ul. Čajkovského se ozývá volání o pomoc. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila, že jde o spor mezi ženou a jejím přítelem. Oba byli poučeni, jakým způsobem postupovat při řešení tohoto návrhového přestupku.

Dne 23.8.2016 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje 3 muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Všem byla uložena bloková pokuta.

Dne 26.8.2016 řešila hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě muže za neoprávněný zábor veřejného prostranství. Vzhledem k tomu, že nebylo možno věc řešit v blokovém řízení, byla předána k dořešení správnímu orgánu.

Dne 27.8.2016 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže, který fyzicky napadl jiného muže. Věc byla na místě předána přivolané hlídce Policie ČR.

Bylo řešeno 5 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 4 psi; 2 byli převezeni do útulku a 2 byli předáni majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 29.8.2016 13:18:29 | přečteno 566x | hrachovina
load