Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 22. - 28. 4.2013

Dne 24.4.2013  v 02,30 hod. bylo oznámeno rušení nočního klidu hlasitě reprodukovanou hudbou z jednoho bytu na ul. Vrchlického. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 26.4.2013 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Téhož dne řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje muže, který podal alkohol osobě mladší 18 let. Za jeho jednání mu byla uložena bloková pokuta.

Dne 27.4.2013 v 15,08 hod. bylo oznámeno, že v Sadech 1.máje vytrhává nějaký muž dřevěné latě z laviček. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která jej zadržela. Věc byla na místě předána Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 4 psi; 1 byl předán majiteli a 3 byli převezeni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 30.4.2013 10:36:14 | přečteno 817x | hrachovina
load