Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 21. – 27.7. 2014

Dne 21.7.2014 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Fibichově muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Zadržený muž byl předán na Policii ČR.

Dne 22.7.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Lidické muže za porušení tržního řádu. Jednalo se podomní prodej – občanům byla nabízena levnější energie. Prodejci byla uložena bloková pokuta.

Dne 23.7.2014 zadržela hlídka MP Šumperk na nám. Republiky muže, na kterého byl vydán příkaz k zatčení. Zadržený muž byl předán na Policii ČR.

Dne 23.7.2014 v 02,30 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na Bratrušovském koupališti 5 osob (4 mladíci a 1 dívka), kteří vnikli do areálu mimo provozní dobu. Všem byla uložena bloková pokuta.

Dne 24.7.2014 řešila hlídka MP Šumperk na parkovišti před prodejnou Kaufland muže za porušení tržního řádu. Jednalo se prodej drogistického zboží. Prodejci byla uložena bloková pokuta.

Dne 25.7.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 25.7.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Šumavské ženu za porušení tržního řádu. Jednalo se podomní prodej. Prodejci byla uložena bloková pokuta.

Dne 26.7.2014 bylo oznámeno že za mostem na cestě na Bělidlo je černá skládka. Na místě byla zjištěna stavební  suť a komunální odpad. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu k dořešení.

Dne 26.7.2014 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Zadržený muž byl předán na Policii ČR.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni dva psi, kteří byli předáni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 28.7.2014 10:06:11 | přečteno 831x | hrachovina
load