Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 21. - 27.12.2015

Dne 22.12.2015 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém zápase.

Dne 24.12.2015 zadržela hlídka MP Šumperk na čerpací stanici Mol muže, který se pokusil zaplatit odcizenou platební kartou. Dále bylo zjištěno, že vozidlo, kterým přijel bylo odcizeno a byly na něm umístěny jiné registrační značky. Muž navíc nevlastnil řidičský průkaz. Věc byla na místě předána přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 26.12.2015 řešila hlídka MP Šumperk rušení nočního klidu hudební produkcí v paláci Schönberg. Vzhledem k tomu, že nebylo možno věc vyřešit na místě, byla celá záležitost postoupena správnímu orgánu.

Dne 27.12.2015 bylo oznámeno, že u Minigolfu na ul. Langrově leží na zemi zraněný muž. Hlídka MP Šumperk proto přivolala ZZS, která jej převezla na ošetření do nemocnice.

Byla řešena 1 krádež v obchodě.

Byli odchyceni 3 psi, z nichž 2 byli předáni majitelům a 1 byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP
Vytvořeno 28.12.2015 9:58:48 | přečteno 645x | hrachovina
load