Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 21. – 27.11.2016

Dne 21.11.2016 bylo oznámeno, že v baru Markéta na Jesenické ul. měla být odcizena hotovost jednomu z hostů. Na místo byla proto přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 22.11.2016 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Havlíčkově dva muže podezřelé z poškození vozidel zaparkovaných na ul. Langrově. Oba podezřelí muži byli předáni na Obvodní oddělení Policie ČR k dalšímu opatření.

Dne 22.11.2016 řešila hlídka MP Šumperk ve škole na ul. Hanácké ženu, která slovně napadala pedagogický personál. Zúčastnění byli poučeni, že se jedná o návrhový přestupek, který musí poškození do 3 měsíců oznámit správnímu orgánu.

Dne 24.11.2016 oznámil muž, že jeho manželka upadla v bytě na zem a požádal nás o pomoc. Hlídka MP Šumperk na místě zjistila, že tato žena utrpěla při pádu zranění, přivolal proto na místo ZZS. Zraněná žena byla převezena do nemocnice na ošetření.

Dne 26.11.2016 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek v prostorách zimního stadionu, kde probíhalo hokejové utkání.

Dne 27.11.2016 oznámil muž, že mu v restauraci Postilion bylo vyhrožováno fyzickým napadením. Na místo byla vyslána hlídka  MP Šumperk, věc byla projednána s oběma stranami sporu a protože nebylo možno věc vyřešit na místě, byla událost předána správnímu orgánu.

Byla řešena 1 krádež v obchodě.

Byli odchyceni 3 psi; 2 z nich  byli předáni majitelům a 1 byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 28.11.2016 15:18:11 | přečteno 581x | hrachovina
load