Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 21.1. – 3.2.2013

Ve dnech 23., 30.1. a 2.2.2013 zajišťovala Městská policie Šumperk veřejný pořádek na  zimním stadionu při hokejových zápasech.

Dne 24.1.2013  v 04,55 hod. bylo oznámeno, že před domem na ul. Pod Senovou leží na zemi muž. Vzhledem k tomu, že tento muž nereagoval, začala hlídka MP Šumperk s jeho oživováním až do příjezdu ZZS, jejíž lékař konstatoval smrt.  Na místo byla přivolána Policie ČR, která si událost převzala k dalšímu šetření.

Dne 24.1.2013 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Jiřího z Poděbrad muže za to, že neuklidil  exkrementy po svém psu. Věc byla předána správnímu orgánu.

Dne 29.1.2013 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny Drogerie DM, kde zadrželi zloděje. Součinností bylo zjištěno, že pachatelem je žena, která byla v posledních třech letech za podobný čin potrestána, byla proto omezena na osobní svobodě a předána na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku pro podezření ze spáchání trestného činu. 

Dne 2.2.2013 v 01,10 hod. bylo oznámeno, že na ul. Lužickosrbské došlo k rozbití dveří do prodejny a ke krádeži zboží. Na místo byla neprodleně vyslána hlídka MP Šumperk, která dle popisu zadržela tři pachatele této krádeže na nám. Republiky. Pachatelé byli omezeni na osobní svobodě a předáni Policii ČR, pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

K dopadení těchto pachatelů významnou měrou přispělo včasné oznámení tohoto skutku, za což chci oznamovateli tímto poděkovat.

Bylo řešeno 8 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 4 psi; z nichž 3 byli převezeni do útulku a 1 byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 4.2.2013 12:20:07 | přečteno 741x | hrachovina
load