Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 20. – 28.10. 2012


Dne 22.10.2012  oznámila na MP Šumperk žena, že před malou chvílí spadla na ul. Jesenické  z jízdního kola a způsobila si zranění na hlavě. Byla jí proto přivolána ZZS, která ji odvezla do nemocnice. Její jízdní kolo bylo uložena na MP Šumperk.

Dne 23.10.2012 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny Kaufland, kde zadrželi pachatele krádeže. Součinností bylo zjištěno, že tento muž byl za podobný skutek v posledních třech letech potrestán. Byl proto omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR pro podezření z trestného činu krádeže.

Dne 23.10.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Fialově mladíka, hledaného policií. Zadržený byl předveden na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 24.10.2012 zajišťovala hlídka MP Šumperk bezpečnost dětí při přeboru škol v orientačním běhu.

Dne 24.10.2012 zajišťovala hlídka MP Šumperk veřejný pořádek na Masarykově náměstí při pietní akci u příležitosti výročí vzniku samostatného čs. státu.

Dne 27.10.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. 8. května muže, hledaného policií. Zadržený byl předveden na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 27.10.2012 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek v prostorách zimního stadionu při hokejovém utkání.

Dne 27.10.2012 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny Penny Market, kde zadrželi pachatele krádeže. Součinností bylo zjištěno, že tento muž byl za podobný skutek v posledních třech letech potrestán. Byl proto omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR pro podezření z trestného činu krádeže.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 29.10.2012 13:55:37 | přečteno 1034x | hrachovina
load