Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 20. - 26.7.2015

Dne 23.7.2015 zjistili strážníci MP Šumperk, že se v Sadech 1.máje nachází muž se zraněním na hlavě. Byla mu proto přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice na ošetření.

Dne 23.7.2015 zadrželi strážníci MP Šumperk na ul. Langrově pohřešovaného muže. Tento muž byl poté převezen na Obvodní oddělení Policie v Šumperku k dalšímu opatření.

Dne 23.7.2015 řešili strážníci MP Šumperk rušení nočního klidu provozem restaurace Bar & bar na ul. Radniční a restaurace Face bar na ul. Dr. E. Beneše. V obou případech byl přestupek vyřešen uložením blokové pokuty.

Dne 24.7.2015 ve 22,00 hod. se na služebnu dostavil muž, který uvedl, že byl před chvílí na autobusovém nádraží přepaden a byl mu odcizen batoh. Na místo byla vyslána hlídka, ale osoba, kterou poškozený uvedl jako možného pachatele se nepodařilo najít. Věc byla proto předána se všemi dostupnými informacemi Policii ČR.

Dne 24.7.2015 zadrželi strážníci MP Šumperk mladíka, který jel na motocyklu bez ochranné přilby. Při jeho kontrole bylo zjištěno, že není vlastníkem řidičského oprávnění. Věc byla zadokumentována  a předána správnímu orgánu.

Dne 25.7.2015 v 16,20 hod. bylo oznámeno, že na ul. Gen. Svobody u budovy České pošty je rvačka. Na místo byla vyslány hlídky MP Šumperk a Policie ČR. Policisté i strážníci byli nuceni použít proti pachatelům donucovací prostředky a pachatelé byli převezeni na Obvodní oddělení Policie ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 26.7.2015 v 01,15 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ulici Slovanské muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota 0,67 promile alkoholu v dechu. Na místo byla přivolána hlídka PČR, která odebrala tomuto řidiči řidičský průkaz a věc si převzala k dalšímu šetření.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 28.7.2015 10:48:52 | přečteno 563x | hrachovina
load