Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 20. – 26.6.2016

Dne 20.6.2016 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže, který byl osobou hledanou. Tento muž byl následně předán na Policii ČR.

Dne 24.6.2016 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické muže za neoprávněný zábor veřejného prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 25.6.2016 v 04,20 hod. řešila hlídka MP Šumperk dva mladíky, kteří neoprávněně vnikli do areálu Bratrušovského koupaliště. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 25.6.2016 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při akci „Hudba bez hranic“.

Dne 25.6.2016 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. ČSA ženu, která byla osobou hledanou. Žena byla následně předána na Policii ČR.

Bylo řešeno 5 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který bude předán do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 27.6.2016 11:52:09 | přečteno 612x | hrachovina
load