Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 20. - 26.5.2013

Dne 20.5.2013 asistovali strážníci MP Šumperk příslušníkům HZS při lokalizaci požáru rodinného domu na ul. Čs. armády.

Dne 22.5.2013  nalezla hlídka MP Šumperk na nám. Republiky pohřešovaného chlapce, který byl následně předán své matce. O věci byla informována Policie ČR.

Dne 24.5.2013 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jeremenkově pohřešovanou ženu. Tato žena byla převezena na Obvodní oddělení Policie ČR.

Dne 24.5.2013 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Ed. Beneše mladíka, který uprchl z výchovného ústavu. Mladík byl předán na Policii ČR.

Dne 24.5.2013 zadržela hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje dva mladíky, kteří byli důvodně podezřelí z krádeže jízdního kola. Odcizené kolo bylo později nalezeno na půdě v domě na ul. Banskobystrické. Věc byla předána Policii ČR pro podezření z trestného činu krádeže.

Ve dnech 23.-26.5.2013 zajišťovali strážníci veřejný pořádek v rámci Mezinárodního festivalu duchovní vokální hudby, který se konal v Šumperku.

Dne 26.5.2013 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody hledaného muže. Tento muž byl převezen na Obvodní oddělení Policie ČR.

Bylo řešeno 7 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi, kteří byli převezeni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 27.5.2013 15:45:27 | přečteno 791x | hrachovina
load